عمومی

تفکیک انسان از حیوانات خانگی

تفکیک انسان از حیوانات خانگی

 

اصطلاح pet (تفکیک انسان از حیوانات خانگی) چیست و چگونه کار می کنند؟

تفکیک انسان از حیوانات خانگی

چشمی ها و سنسورهای دارای( pet تشخیص حیوانات خانگی) به حرکت حیواناتی با وزن کمتر از 15کیلوگرم ودر بعضی مدل ها 40 کلیوگرم  توجه نمی‌کنند. اکثر سنسورهای حرکتی سیستم های امنیتی از فناوری آشکارساز حرکتی مادون قرمز منفعل (PIR)  برای نظارت بر تغییرات گرما در یک منطقه تعیین شده استفاده می کنند.

تفکیک انسان از حیوانات خانگی2با یک ردیاب حرکت سنتی(بدون pet)مثل چشمی مدل 476 و …، زمانی که حیوان خانگی شما وارد منطقه تحت پوشش می شود، رله داخل سنسور حرکت را تشخیص داده و رله راباز میکند که این امر باعث ایجاد زنگ هشدار اشتباهدر سیستم دزدگیر می شود. سنسور یا چشمی های pet حیوانات خانگی، حرکت ناشی از حیوانات را نادیده می‌گیرند و در نتیجه احتمال هشدار نادرست را کاهش می‌دهند. ویژگی‌ها بسته به سازنده و مدل متفاوت است، اما می‌تواند شامل حساسیت قابل انتخاب برای حیوانات خانگی از 15 کیلو یا آنهایی با وزن 40 کیلو گرم باشد و می‌توان آن‌ها را به گونه‌ای تنظیم کرد که از یک حیوان خانگی بزرگ مانند یک سگ کامل یا چندین حیوان خانگی کوچک مانند گربه صرفنظر کند.

حتما بخوانید:چه دزدگیری نصب کنیم

نکته بسیار مهم در مورد پت یا تشخیص انسان و حیوان

این قابلیت در چهارچوب جدول نسبت ارتفاع به وزن برای چشمی ها تعریف میشود. بدین معنی که اگر چشم گربه را در ارتفاع 0-50 سانت از سطح زمین سنس نکند و از تشخیص آن صرفه نظر کند ولی به محض اینگه گربه یا حیوان خانگی ارتفاع مورد نظر چشمی را رد کند و مثلا روی میزی با ارتفاع یک متر بپرد دیگر سنسور آن را حیوان تشخیص نداده و رله را بدین سبب باز میکند.
این نکته بسیار مهمی در مورد PET  هست که کمتر مقاله ای به آن اشاره کرده .

avoid false alarm

شدیداً صاحبان خانه‌هایی که حیوانات خانگی دارند تشویق می‌کنیم تا از چشمی های  حرکت ایمنی حیوانات خانگی خریداری  کنند.

اغلب، صاحبان خانه‌هایی که حیوانات خانگی دارند، سیستم امنیتی خانه‌شان را تنظیم نمی‌کنند، زیرا می‌ترسند حیوان خانگی‌شان آلارم‌های کاذب زیادی را فعال کند، که می‌تواند منجر به جریمه‌های سنگین شود یا توسط مقامات در فهرست «پاسخ نزن» قرار بگیرد.

 

با این حال نصب نکردن سیستم دزدگیر ،  دفاع خانواده شما را در برابر مجرمان تضعیف می کند. یکی از اجزای ضروری سیستم امنیتی خانه شما، ردیاب‌های حرکت ایمنی حیوانات خانگی به شما این امکان را می‌دهد که دزدگیر  خانه خود را با اطمینان تنظیم کنید و به حیوان خانگی خود آزادان  و به راحتی حرکت کنند بدون به صدا در آمدن آژیر و  هشدار اشتباه دزدگیر تان هنگامی که از آشکارسازهای حرکت ایمنی حیوانات خانگی استفاده می کنید، دیگر هرگز مجبور نخواهید بود که ایمنی یا خانواده یا امنیت وسایل خود را قربانی کنید. اگر صاحب حیوان خانگی هستید، امنیت سرا  از شما دعوت می کند که با شماره های 44242207 44261191 تماس بگیرید و با یک متخصص امنیتی امنیت سرا  در مورد مزایای استفاده از چشمی های  حرکتی   (PET)  امنیتی حیوانات خانگی صحبت کنید.

pet immunization

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 3 =